Medinės tvoros ir jos elementai: stulpai vartai ir varteliai

Medinės tvoros gaminamos ir montuojamos pagal individualius klientų užsakymus. Profesionaliai atliekame montavimo darbus. Atvykstame ir skaičiuojame sąmatas. Dėl visų klausimų susijusių su medinių tvorų montavimu ir gamyba ar kitais darbų klausimais, prašome kreiptis į mus nurodytais kontaktais.

Vienpusė tvora - horizontali arba vertikali.
Lentos tvirtinamos iš vienos pusės, tarpai tarp lentų gali būti nuo 1 iki 7 cm.
Dvipusė tvora - horizontali arba vertikali.
Lentos yra tvirtinamos persidengiančiu būdu, tarp jų nepaliekant tarpų.
Kombinuotos medinės metalinės tvoros.
Tai naujiena Lietuvoje. Jos sparčiai populiarėja tarp žmonių, norinčių išskirtinumo ir kokybės.
 
 

Mediniai tvoros skydai

Medinių tvorų skydai – tai greitas ir efektyvus tvoros montavimo būdas. Medinė tvora gali būti renkama objekte arba atvežta surinktais skydais.

Tvorų montavimas

Tvoros montavimas yra viena iš mūsų teikiamų paslaugų. Pagamintus vartus tvoras operatyviai ir kokybiškai montuojame. Konsultuojame klientus montavimo klausimais. Kada sklypas yra ant nelygaus paviršiaus, suplanuojame montavimo darbus bei parenkame optimalų tvoros tipą. Tvirtinimo elementai yra tos jungiamosios detalės, be kurių negali būti tvirtai sumontuota bet kokia tvora. Prekiaujame tik kokybiškomis tvoromis bei patikimais tvirtinimo elementais, kurie yra reikalingi tų tvorų montavimui.

Tvoros stulpai

Medinės tvoros metaliniai stulpai gali būti: 40x40 mm; 60x40 mm; 60x60 mm; 80x80 mm; 100x100 mm. Ilgiai stulpų priklauso nuo tvoros aukščio. Dažniausiai naudojami 60x40mm. Stulpai gali būti cinkuoti ir dažyti milteliniu būdų arba gruntuoti ir dažyti milteliniu būdų.

Lentos tvorai

Medinės tvoros gaminamos iš džiovintų eglės ir pušies lentų ir 4x4 cm prilaikančių brūselių. Tvoros lentas dengiame kokybiškais medienos dažais ir impregnantais. Spalvą galite išsirinkti iš TIKKURILA spalvų paletės, arba impregnuojame vakuuminiu-giluminiu būdu. Tvoros lentos gali būti: 1,5 m;2 m;3 m ilgių. Lentų tvorai kaina priklauso nuo pasirinktos medienos rūšies, kokybės ir apdorojimo.

Tvorų vartai ir varteliai

Siūlome mūsų gamybos stumdomus ir varstomus vartus bei vartelius. Vartus siūlome įsigyti su automatiniu mechanizmu. Vartų mechanizmas neužšąla žiemos metu, tad atverti vartus jums nesukels jokių sunkumų. asdasd asdasd.

Tvoros kainos skaičiuoklė

Kaina: eur
Medinės tvoros
2024